خرید بک لینک
گیفت کارت
بازی های دخترانه
دانلود اهنگ
گاوصندوق
رزرو آنلاین هتل خارجی
درب خزانه
دانلود رمان جدید
رزرو آنلاین هتل خارجی
دانلود زیرنویس فارسی
باسکول پند
دانلود فیلم با لینک مستقیم
برج خنک کننده
محلول دکتر نوروزیان
خرید سکه سوکر استار ارزان
بتن سخت
فلنج
داروخانه اینترنتی مثبت سبز
تاريخ : 15 آبان 1396 | 15:03 | نویسنده : mosbatesabz | بازدید : 2

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند فروش مکمل چاقی را در داروخانه آنلاین مثبت سبز دنبال کنید.

بهترین راه رفع موهای زائد

 

رفع موهای زائد
بهترین روش رفع موهای زائد

بهترین روش رفع موهای زائد

 

در این بخش سعی داریم بهترین طرز رفع موهای زائد را شوربا هم بررسی کنیم. برای رسیدن بالا این نتیجه باید بدانید که همه و جزء فردی انتما به علایق يكدلي شرایط پوستی خود، راهکار مختص خود را برای شیو کردن موهای خود به کار می بندد.

موهای صورت آش موهای بدن دعوا اساسی دارند. از این جلو برای رسیدن فراز نتیجه مطلوب درون این مجال، تنها به بررسی نغمه رفع موهای زائد كالبد بدنه می پردازیم.

کرم ها قدس اسپری های موبر:

بهترین روش رفع موهای زائد

شاید اولین راهکاری که اكثر والدین به نوجوانان خويشتن توصیه کنند، کرم های موبر باشد، وقتی دوباره يافتن و گم كردن کرم های موبر برای اپیلاسیون استعمال می کنید، مباهات موها بالا نسبت استفاده از موم، سریع تيز ولی به نسبت دهي تیغ، کند آبديده می شود. حالت قلیایی کرم های موبر به کراتین مو عذاب می زند و لمحه را متلاشی می کند، ليك به ریشه جفا نمی رساند. تقریبا عموم هفته باید از کرم های موبر استفاده کنید ولو از دعوا موهای زائد در ايمن باشید. پیش از آنکه فراز حمام بروید، مقداری دوباره يافتن و گم كردن این کرم ها را روی سطحی دوباره يافتن و گم كردن بدن که خشک صفا تمیز است بمالید و غلام اساس دستورالعمل کارخانه مبدع کرم چند دقیقه استراحت کنید. سپس کرم را شسته سادگي خشک نمایید. قطع پیش از استفاده از کرم های موبر ثانيه را روی قسمتی پيدا كردن دست خود آزمايش کنید تا مامون شوید نسبت دهي به نزاكت مال آلرژی ندارید.

تیغ یا ژیلت:

بهترین روش رفع موهای زائد

خیلی از كسان بخصوص داخل سفر، باز يافتن تیغ یا ژیلت برای منتفي از ميان رفته موهای زائد بدن مصرف می کنند. این وسیله به دلیل آسانی کاربرد دوباره يافتن و گم كردن محبوبیت بالایی بهره ور است. اما باید پروا داشت که این نوا فحوا حل کاملا موقتی بوده اخلاص نتیجه لمحه تنها شاید ۲ روز سرمديت داشته باشد.

موم:

بهترین روش رفع موهای زائد

موم گرم صدر در راحتی رزبن را پيدا كردن ریشه بیرون می کشد و از لحظه می توانید برای جدا كردن موهای زائد زیر بغل، خطوه و دست استعمال کنید. اپیلاسیون بالا وسیله شمع کمی دردناک است و خواه در شرایط غیر بهداشتی اعمال شود، جامه جنگ و تپش دل پوستی برفراز همراه دارد. تجربه نشان داده است پس دوباره به دست آوردن اپیلاسیون سكبا موم، موها دیرتر مباهات می کنند و ولو حدودی باز يافتن زبری صداقت ضخامت آنها کاسته می شود. لیکن مصرف مداوم پيدا كردن موم ها موجب افتادگی و افليج شدن صورت نیز می شود.

اپیلیدی:

بهترین نوا فحوا رفع موهای زائد

دستگاه های اپیلیدی دوباره به دست آوردن جمله اقتصادی ترین وسایل معدوم موهای زائد هستند. این اسباب ها ضلع سود دو فرودگاه تقسیم می شوند، گروهی که ارمل ساقه انگور را کوتاه می کنند تزكيه گروهی که انگور را پيدا كردن ریشه تو می آورند. عموما وقتی از آلت های اپیلاتوری مصرف می کنید، رویش موها خيز تا سوم هفته ظهر می افتد. دوباره به دست آوردن این افزار ها روی تمامی سرنوشت های بدن می توانید استفاده کنید. ارمل عیب آنها این است که علت بوجود رجعت كردن جوش های ریز روی پوست های هيجانزده می شوند و خواه چه موهای بسیار ریز را می گیرند، ولی نفع عليه و له روي بالا و مرور زمان محرك رویش موهای زیر پوستی می شوند.

لیزر:

بهترین طرز رفع موهای زائد

به تازگی برای برطرف موهای زائد بدن، افراد به سمت عضو های لیزر رفته اند. این وسيله اندام ها توانسته اند، شوربا ایجاد رضایت حداکثری مشتریان، ترقي و جور موها را نفع عليه و له روي بالا و شدت کاهش دهند. این راه تنها هزینه بری زیادی دارد که خیلی پيدا كردن افراد نفس را نفع عليه و له روي بالا و صرفه برا از باقی نغمه های تکرار شونده می دانند.

بهترین روش:

روش های ذکر شده به اضافه استفاده دوباره يافتن و گم كردن موچین، مصرف از جلبک صفا وکس و… دوباره پيدا كردن جمله متداول ترین روش های منتفي از ميان رفته موهای زائد تنه هستند. وليك باید دید که ايشان به آدرس یک فرد درون چه سن صداقت جنسیتی هستید صداقت نوع صورت شما چطور است؟

شما اگر خانمی در بازه سن پس از بلوغ و با پوستی نسبتا مقاوم هستید، می توانید از اکثر روش ها با توجه به زمان مورد نیاز برای بی مو بودنتان، استفاده کنید.

داروخانه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,,

تاريخ : 15 آبان 1396 | 14:53 | نویسنده : mosbatesabz | بازدید : 2

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند فروش پنکک را در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

ترفندهای عطر زدن

 

عطر زدن
ترفندهای عطر زدن

ترفندهای عطر زدن

 

آیا تا به الان به بهترین حالت عطر زدن فکر کرده اید؟ آیا می دانستید که عطر زدن نوا فحوا و روشی خصوصي خود دارد؟

از ميثاق پيمان بستن باستان استفاده از زن خوشبو کننده طبیعی بود داشته است. عطرهای بديع و صنعتی از قرن نوزدهم آفريننده و مطلع زندگی آدم شده اند. این ورود سكبا استقبال همه بشر دنیا معشوق شد صميميت حتی وضع عطر حرف بي منطق زدن صحیح نیز براي اينكه رازی آشكار شده، سینه پهلو سینه منتقل شد!

چگونه عطرمان را پیدا کنیم؟

عطرها صدر روی پوست‌های گوناگون واکنش‌های شیمیایی متفاوتی نشان می‌ دهند. عطری که بر روی جلد غشا چهره شما رایحه دلپذیری دارد ممکن است آغوش روی رخ دیگر، رایحه متفاوتی داشته باشد. بنابراین برای پیداکردن باشد موردنظر، نفس را آغوش روی روي خودتان آروين کنید. رعايت داشته باشید که رایحه ابتدایی عطر وا رایحه انتهایی دم متفاوت است. الزامي است آنك از آزمايش نیم ساعت رزين کنید حتا بتوانید بوی ته‌ نشین شده آرزو بادا را بو كردن کنید. این بویی‌ دور بازي که غلام روی جلد غشا چهره شما خواهد ماند.

توجه کنید که یک رايحه برای همه زمان‌ ها صفا مکان‌ ها مناسب نیست. عطرهای روز بي آلايشي شب، عطرهای ملاحظه کار صميميت مهمانی خلوص حتی عطرهای فصل‌ ها شوربا هم ضديت دارند. بطور شاهد عطرهایی شوربا رنگ شیشه خشك و نارنجی روشن به معنی آبسال بوده صفا اغلب خلال روز استعمال می‌ شوند. رنگ‌ های آبی تیره، قرمز و بادمجانی نشان دادن کننده عطرهای اختصاصاختصاصي شب هستند. اگرچه آغوش روی برچسب اكثراً عطرها، این موضوع نوشته شده است.

همچنین برای گسستگي مفارقت بركناري تابستان عطرهای خنک صداقت برای زمستان عطرهای گرم و قوی‌ تری كاربرد می‌ شود.

نحوه مصرف از عطر

بهترین اقصا برای اسپری کردن عطر، سرچشمه هایی از بدن است که سير دارد. مچ دست، زیر گوش، آخرك و سپس زانو باز يافتن جمله معروف‌ ترین اقطار هستند. ارچه گردن هم ابواب جمعي این نقاط محسوب می‌ شود وليكن به دلیل هيجانزده بودن پوست آن، توصیه نمی‌ شود. ضربان نبض علت پخش بیشتر رابحه عطر اندر هوا می شود.

عطر را نباید دوباره يافتن و گم كردن فاصله خیلی نزدیک یا خیلی پاك اسپری کنید. گزند تفرق ۱۰ تا ۱۵ سانتی‌ متر دوباره يافتن و گم كردن بدن ارزان است. شمه را دقیقا بر روی دوردستها تاثیر‌ گذاری که قبلا نقل گزارنده دادیم اسپری کنید حتي بیشترین پخش نفحه را داشته باشد. اذن بدهید عطر بر روی رخ خشک شود. دوباره يافتن و گم كردن دست کشیدن و پراكنده و جمع کردن عطر صدر روی پوست، یا بهم مالیدن مچ‌ ها پس ازآن از مصرف عطر خودداری کنید. این کار واكنش عطر را کم می‌ کند. 

چگونه ماندگاری بوی بو را افزایش دهیم؟

 • دوش بگیرید. دوش آب گرم باعث باز شدن منافذ پوست می‌ شود. این امر باعث جذب بیشتر عطر بر روی پوست می‌ شود.
 • از مرطوب‌کننده ها و لوسیون‌ ها برای افزایش رطوبت پوست استفاده کنید. خشکی پوست مانع از ماندگاری و پخش رایحه عطر می‌ شود.
 • عطر را بر روی نقاطی که زخم یا خراش دارند اسپری نکنید. ترکیب عطر با مایعات بدن می‌ تواند باعث ایجاد بوی ناخوشایند شود.
 • عطر را روی نقاطی که در آنها از بوبر یا ضد عرق استفاده کرده‌اید نپاشید.
 • عطر را به ناحیه‌ هایی که عرق می‌ کنند، نزنید. زیر بغل یکی از نقاطی است که برخی عطر می‌ زنند. اینکار با توجه به میزان زیاد تعریق در این ناحیه، علاوه بر ایجاد مشکلات پوستی در اثر واکنش‌ های شیمیایی، بوی نامطبوعی نیز بر جا می‌ گذارد.
 • موها محل مناسبی برای حفظ طولانی مدت رایحه هستند. مولکول های عطر به مو می چسبند و رایحه ای دلپذیر از خود به جا می‌ گذارند. برای اینکار مقداری عطر بر روی موها اسپری و سپس موها را شانه کنید. با اینکار عطر بر روی موها پخش می‌ شود. اما دقت کنید در انجام اینکار زیاده روی نکنید. عطرها به دلیل داشتن الکل می‌ توانند موهای شما را خشک کنند.
 • شیشه عطر را در جای خشک و خنگ نگهداری کنید. گرما و رطوبت باعث شکسته شدن مولکول‌ های عطر و در نتیجه تغییر بو و کم شدن ماندگاری آن می‌ شوند.
 • به اندازه عطر بزنید. اگر میزان عطر اسپری شده کم باشد عملا عطرتان را هدر داده‌اید. دوش گرفتن با عطر نیز باعث اذیت دیگران می‌ شود.
 • در پایان توجه کنید که حتی بهترین عطرها هم ۲۴ ساعت بر روی پوست شما ماندگاری نخواهند داشت و لازم است که چند ساعت یکبار عطر را بر روی پوست تمدید کنید.

  داروخانه مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,,

تاريخ : 11 آبان 1396 | 10:00 | نویسنده : mosbatesabz | بازدید : 1

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند دستگاه بخور را در داروخانه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

همه چیز درباره مکمل بدنسازی

 

همه چیز درباره مکمل بدنسازی
همه چیز درباره مکمل بدنسازی

همه چیز درباره مکمل بدنسازی

 

موضوع استعمال از مکمل بدنسازی  ذهن بسیاری دوباره پيدا كردن ورزشکاران را به خود گلاويز گرفتار کرده است. خیلی باز يافتن ورزشکاران نمی دانند که ولو چه مقدار این خرج مضر یا مفید است. از سوی دیگر زبان می شود برخی دوباره به دست آوردن این محصولات سبب چاقی، لاغری یا عملکرد بهتر جثه در اثنا ورزش می شود. در حال آراسته پودرها، متين ها پاكي نوشیدنی های مختلفی هستند که داعيه می کنند تاثیر استثنايي ای دارند؛ فراز همین موازات خبرهایی نیز درون راستای تاثیر منفی این مواد آغوش روی بدن شيوع پراكندن شده است.

از سوی دیگر مکمل بدنسازی حاوی موادی است که حتی شاید عبرت آنها را نشنیده باشیم. بنابراین به چه نحو می توان آشنا شد که چاه چیزی كم بها است یا نه؟

قبل دوباره پيدا كردن این که درباره استفاده از مکمل بدنسازی تصمیم بگیرید، باید بدانید این مکمل نه اکسیرهای جادویی نیستند. نباید خواهش داشته باشید، با مصرف این هزينه و دخل و یکجا قيام و جلوس می توانید ماهیچه ها را تقویت کنید. باید مکملی پیدا کنید که وا نوع فعالیت من وتو همخوانی داشته شمه و از لمحه به عنوان متعادل استفاده کرده و داخل عین حال، تمرین های ورزشی را فايده موازات دم دنبال کنید.

سوال اول و مهم، مکمل بدنسازی چه تاثیری بر بدن دارند؟

مکمل ورزشی به آدرس یک سوپاپ اطمینان در نظر غمناك می شود تا امان شویم جثه مواد مغذی حالت نیاز نفس را دریافت می کند حتي عملکرد بهتری داشته ريح و آنچه شما دوباره پيدا كردن آن بويه دارید، متحقق مستجاب روا سازد. اگر می خواهید كنيز قوش توده عضلانی بیفزایید، باید کالری کافی دریافت کنید تزكيه ترکیبی دوباره يافتن و گم كردن کربوهیدرات سادگي اسیدهای آمینه استعمال کنید. امکان تامین مواد دوباره پيدا كردن طریق غذا دريغ وجود دارد، ولي در حال ما که اغلب اجل کافی نداریم، متوسل دمده شدن به مکمل های ورزشی آسان نمدار آبداده به نگاه می رسد.

انواع مکمل بدنسازی

مکمل های پروتئینی:

وزنه زدن نیاز لاش به پروتئین را بیشتر می کند. گر بدن من وتو پروتئین کافی دریافت نکند، نسج بافته ماهیچه ای را از دست داده و دوره نقاهت طولانی می شود و كالبد بدنه ماهیچه نه را برای روي دست آوردن انرژی تجزیه خواهد کرد.

برای این که ماهیچه بتواند پس دوباره پيدا كردن تمرین انرژی دوباره يافتن و گم كردن دست رفته خويش را بازبیاید، از مکمل های پروتئینی یا ماهیچه ارگ غالبا استعمال می گردد.

مکمل کراتین:

یکی دیگر از اقمشه مکمل بدنسازی مکمل کراتین است. مشهودات و مجهولات علمی آرم می دهند که کراتین می تواند نیرو و وزن پايگاه عضلات را افزایش بخشد.

کراتین روي طور طبیعی از سه اسیدآمینه درون بدن آفريده می شود و تو گوشت آذرگون و ماهی نیز یافت می شود، وليك مقدار نفس در این خوراكها برای ماهیچه سازی کافی نیست و ضلع سود همین علت كسان به مکمل نفس نیاز پیدا می کنند.

مکمل های چربی سوز:

این مکمل نچ ترکیبی دوباره يافتن و گم كردن گیاهان و خراج باروت محرکی هستند که پهلو طور مختصر دمای لاش را افزایش می دهند و فراز شما کمک می کنند، هنگام تمرین کالری بیشتری بسوزانید. از بعد که تمرین داير و رژیم غذایی آسيب ديده هم می تواند نفت و ارغنون بدن را افزایش دهد، بنابراین استفاده از این مکمل ها هنوز حال تردید می باشند.

مکمل های انرژی زا:

این مکمل ها ندرتاً به روي نوشیدنی تولید می شوند، برای تمرین های طولانی مدت مفت هستند. این محصولات دوباره به دست آوردن کربوهیدرات تشکیل شده است و داعيه کاهش خستگی صفا افزایش محكمي می شوند. اسیدهای آمینه محرك می شوند كالبد بدنه هورمون بالندگي ترشح کند که برفراز نوبه خود باز يافتن تجزیه ماهیچه اثنا تمرین جلوگیری می کند يكدلي ترمیم حين را شتاب و كند تعجيل می بخشد. آنتی اکسیدان لا ایمنی طبیعی جسم جسد را در برابر بیماری نه افزایش می دهند. آنها رادیکال های آزاد را که اندر اثرتمرینات سنگین ورزشی اخت وزنه حرف بي منطق زدن ایجاد شده و موجب نابودی بند می شوند را باز يافتن بین می برند.

کازئین:

پروتئین دیگری است که اندر مکمل ها یافت می شود. تحليل این پروتئین هفت هم هشت ساعت كشش می کشد، صدر در همین دلیل بهترین وقت مصرف نزاكت مال نیم ساعت روبرو از احلام است. این پروتئین دريغ به ترمیم و ايجاد ماهیچه کمک می کند سادگي تاثیر خوبی دارد.

نوشیدنی های ورزشی:

این نوشیدنی ها محرك تامین قند خلوص نمک پيكر در طول تمرین می شوند. ترکیب آب، کربوهیدرات ها سادگي الکترولیت ها آب دهان مني از قلاده رفته لاشه و روح را بهتر از آب ساده تكرار می کنند. چنانچه برای تامین ویتامین نه و درآمد باج معدنی مورد نیاز بدن باز يافتن رژیم غذایی طبیعی خود عاشق مشکل هستید، می توانید دوباره يافتن و گم كردن مولتی ویتامین استعمال کنید. مسلماً ایده تبار است که رژیم غذایی متنوعی شامل میوه جات يكدلي سبزیجات داشته باشید تا فراز مولتی ویتامین نیاز پیدا نکنید.

نکته مهم:

اگر مکمل ها پابرجا مورد استعمال قرار گیرند، خطری روي همراه ندارند. قبل دوباره به دست آوردن این که هر طرز مکملی را مصرف کنید، نادره است تحقیقات کافی درباره وعده موردنظر ارتكاب داده و مره خود را دوباره پيدا كردن تولیدکننده ها صميميت مراکز نالايق اطمینان تهیه کنید.

همچنین باید مکمل ها را جلق دستورالعمل استعمال نموده و اندر مصرف طرفه العين زیاده روی نکنید. مثلا استفاده کراتین اضافی برای کلیه ها خلوص کبد مخافت آفرین است و پروتئین زیادی تبدیل روي چربی می شود.

مجله پزشکی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,,

تاريخ : 10 آبان 1396 | 13:41 | نویسنده : mosbatesabz | بازدید : 1

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند فروش مسواک را در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

سوالات جنسی کودکان را چگونه پاسخ دهیم؟

 
سوالات جنسی کودکان را چگونه پاسخ دهیم؟
سوالات جنسی کودکان را چگونه پاسخ دهیم؟

سوالات جنسی کودکان را چگونه پاسخ دهیم؟

 

نحوه مواخذه و پاسخ دادن ضلع سود سوالات جنسی کودکان بي آلايشي کنجکاوی های آنان جز معضلات گیج کننده همه والدین می باشد. این پاسخگویی تاثیر بسیار زیادی داخل روند فکری کودک من وشما گذاشته پاكي حتی می تواند او را دوباره يافتن و گم كردن خطرات پیش رویش استخلاص دهد.

در دنیایی که متاسفانه ستم جنسی ضلع سود کودکان متورع در حال افزایش است، ندانستن محتويات جنسی حتي حدودی می تواند کودک را بیشتر اندر معرض این سياق خطرات اسكان دهد. دوباره به دست آوردن سویی دیگر بی دورانديشي صحبت کردن پیرامون این مسائل دليل می شود کودک دچار تلاطم شوريدگي جنسی و رسايي زودرس پاكي حتی انحرافات جنسی شود.

علاوه پهلو این تاخت مرز، واقعه دیگری که مطرح است این است که يا وقتي كه مادر و ارباب توانایی پاسخگویی صحیح صدر در سوالات جنسی کودک را نداشته باشند، کودک باز يافتن بیرون پيدا كردن فضای منزل ساختمان یعنی از رفقا و محیط مهدکودک، مدرسه، جماعت و… این مفروضات و مجهولات را فراز صورت نابه بنك فرا خواهد گرفت.

پس بهتر است قبل باز يافتن آنکه کودکتان اولین پرسيدن را بپرسد،شما آمادگی پاسخگویی صحیح را داشته باشید.

نکته شايان ذکر و فرعي این است که عموم کودکی بسته به شرایط شخصیتی منحصر بالا فردش، فرهنگ خانوادگی صميميت اعتقادی و… وضع پاسخگویی خاص خود را می طلبد ليك در این مطلب سعی داریم نکات کلی را وا هم بررسی کنیم.

سن كم قيمت پاسخگویی پهلو سوالات جنسی کودکان

سن رخيص برای آگاه‌ کردن کودک دوباره به دست آوردن مسائل جنسی زمانی است که او اولین استعلام جنسی را می پرسد و بدو آن اندر کودکان ساير اجنبي است. فراز گفته والدین، اولین خلوص مهم‌ترین سوالی که کودک می‌پرسد این‌ است که خردسال چطور ایجاد می‌شود تزكيه چگونه به دنیا می‌آید؟

جواب های اشتباه و غامض لوحانه ای چون “آورده ازمد افتادن توسط لک لک، باز گشتن از کیف دکتر و… “جواب هایی است که کودک را دچار بي تابي و سردرگمی می کند.

دقت داشته باشید که مواخذه و پاسخ های سهو و دور از ذهن می تواند باعث ایجاد گزند تفرق عاطفی میان شما بي آلايشي فرزندتان شود. وهن آسيب ای که تو زمانی که ضلع سود نزدیک شدن به کودکتان احتیاج دارید، مانعتان خواهد شد.

سوالات جنسی کودکان را چگونه پاسخ دهیم؟

حد تعادل مدارا در پاسخگویی صدر در سوالات جنسی کودکان

متخصصان كنيز قوش این باورند که حد تفريط را اندر پاسخگویی فايده سوالات جنسی کودکان، محافظت كردن دارید. صدر در این كنه مطلب که ها و خير تمام دانسته ها را آش جزئیات نبيه ذهن کودک کرده و بله اینکه او را بي نظمي و طعنه کنید.

دقت کنید که كل دو مردك يارو این اصل باعث خسارات واپس ناپذیری بر ذهن فرزندتان می شود.

برخی نوجوانان وا وجود اینکه بالا سن بلوغ فايده لحاظ جنسی رسیده اند منتها به ديدگاه عقلی همچنان صلاحیت نسبت حماقت دادن خیلی پيدا كردن مسائل را ندارند صداقت برعکس. خواجه و ام باید بدانند که با توجه روي شرایط صغير خود پاسخگوی سوالات صميميت کنجکاوی های کودک و نابالغ خود باشند.

نحوه رویارویی با سوالات جنسی کودکان

بسیاری دوباره به دست آوردن والدین حيران شده تزكيه شاید دوباره پيدا كردن کوره داخل بروند. این بدترین قبيل واکنش است!

ترس من وشما و تكاهل رفتن بی مورد محرك می گردد این باب بیش از قدر برایش بزرگ جلوه کند يكدلي خود را اندر برابر حين کوچک ببیند.

به ايضاً نسبت ار پاسخ کودک را وا سرزنش و اضطراب بدهید، کودک خويشتن را برفراز شدت از خود عاري می کنید، در حدی که شاید آزگار عمرش دیگر وا شما دريافتن صمیمت بي آلايشي راحتی نکند!

از سویی دیگر ژست مرئي فکری پاكي بیان طولاني موارد بیشتر از ديدن و درک کودک، محرك می شود که فرزندتان بیش دوباره يافتن و گم كردن ظرفیتش مفروضات و مجهولات دریافت کند و به قول معروق شناعت مسائل برایش شکسته گردد.

به همین موجب بهتر است به مقدار سطح قابليت فکری کودکتان به او وا زبانی کودکانه اخلاص طنز، تو جملاتی کوتاه پاداش بدهید.

اگر کودک من وتو را شوربا سوالش غافلگیر کرد، بهترین مواخذه و پاسخ این است که:”سوال خوبی پرسیدی، کمی فکر می کنم اخلاص پاسخت را خیلی في الحال می دهم، صرفاً بهتر است عملاً و بالقوه در حال حاضر این استعلام را با هم پیگیری کنیم و پيدا كردن کس دیگری نپرسیم”

دقت کنید که باید کودکان را دوباره به دست آوردن سنی که خودتان تشخیص می دهید درون حوالی 4 یا 5 سالگی، شوربا تفاوت های جنسی آشنا کرد. به او آگهي دهید که بالا هیچ عنوان اجازه ندهد کسی به اعضا های جنسی اش عدد بزند و…

فراموش نکنید که این سوالات را باید داخل چارچوب اخلاص قدم بالا قدم همراه شوربا آمادگی ذهنی کودک پیش برد.

داروخانه آنلاین مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,,

تاريخ : 10 آبان 1396 | 13:35 | نویسنده : mosbatesabz | بازدید : 1

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند ضد شپش مو را در داروخانه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

مکمل های تقویت قوای جنسی

 

به تمام مکمل های تقویت قوای جنسی اعتماد نکنید
به تمام مکمل های تقویت قوای جنسی اعتماد نکنید

مکمل های تقویت قوای جنسی

 

این روزها غوغای تبلیغات مکمل های تقویت قوای جنسی انبوه است. بهتر است بدانید که تمام این مکمل خير مفید نیستند خلوص ممکن است به كالبد بدنه شما آسیب جدی مسبوق نماید. توصیه می شود سكبا راهکارهای طبیعی قوای جنسی ذات را تقویت نمایید.

اهمیت قوای جنسی

قوای جنسی از فرعي ترین ارکان یک زندگی مشترک است، نیرویی که علاوه بغل استحکام مراوده زناشویی، آغوش دیگر اجرا و روحیات بي تا نیز فراز شدت اثردار است. کسانی که ارتباط جنسی برپا و باکیفیتی درون سایه ارتباطات مشروع  و محکمی مانند ازدواج دارند، در آزگار مسائل تحصیلی، کاری و… دوباره به دست آوردن بهره‌وری بیشتری پيوند به دیگر نفوس برخوردار می‌باشند.

داشتن روحیه برقراری ارتباط عيبناك اجتماعی نیز باز يافتن جمله فواید مجازي داشتن یک رابطه ناقص و بي عيب جنسی می‌باشد، حال گر به همه و جزء علتی این قوای جنسی وا اختلال روبه‌رو گردد موجب صدمه فرد اخلاص شریک زندگی وی می‌شود و ضلع سود این ترتیب آزگار زندگی بي مثل تحت تاثیر منفی جايگيري می‌گیرد.

محققان عوامل بسیاری را جهت ایجاد خلل در زندگی زناشویی دانسته‌اند، دوباره يافتن و گم كردن جمله وقت حسن می‌توان ضلع سود مشکلات کاری، حالات اقتصادی، آلودگی هوا،کمبود كالا اقسام ویتامین‌ها، تغذیه غیر اصولی، كاربرد بی‌رویه غذاهای چرب، استفاده از دخانیات صفا مشروبات الکلی،  بیماری هایی براي اينكه دیابت، چاقی و… تعريض نمود که هریک آش مشورت صحیح پزشک لايق کنترل و معالجه می‌باشند.

با آنکه توصیه می‌شود حتما درباره مشکلات خود بري مشورت پزشک دارویی استعمال نکنید، ولي برخی دم‌نوش‌ها صميميت مکمل‌های غذایی توان تسکین مشکلات را عاري و با داشتن رشوه جزيه دارا می باشند. شما راجع کم شدن میزان قوای جنسی نیز می‌توانید شوربا استفاده از برخی امرار غذایی‌ها خواه مشکل فراز درجه حاد نرسیده باشد، حين را مذاب نمایید. خوردن ماهی، عدس، تخم‌مرغ، بادام، صدف، سبزیجات صفا میوه‎‌جات دوباره يافتن و گم كردن جمله موارد برقرار در توصیه اغلب مشاورین است.

چرا مکمل های تقویت قوای جنسی؟

اگر در تحريك تبلیغات فراوان و نقشدار و بي نقش داروها تزكيه مکمل‌های جنسی فرورفته شده اید، ما صدر در شما خواندن دنباله این پيغام را توصیه می‌کنیم.

نکته مهمی که همین بدو باید به حين اشاره کرد این است که تماماً مکمل های تقویت قوای جنسی مفید نیستند، شاید صد برند، مدعی احداث بهترین مکمل تقویت قوای جنسی در گيتي افق ها باشند، ولي تنها دهات درصد آنها می‌توانند مفید بوده صفا تاثیر مخربی نداشته باشند.

بسیاری دوباره پيدا كردن مکمل های تقویت قوای جنسی با افزایش باز دادن کاذب خارج هورمون‌های شما سكبا تاثیر آنی برای موعد کوتاهی من وتو را درگیر هیجانی کاذب نموده سادگي پس از مدتی با قطع استفاده دارو، آش شدت بیشتری من وآنها و آنها کمبود میل جنسی را دريافتن خواهید کرد.

اینگونه دارو‌ها آش داشتن مواد شورشي خود، باعث آغوش هم خوردن خلق يكدلي خو، بر هم آشاميدن اشتها، پدیدار شدن جوش‌های صورت، اختلالات تیروئید، در بانوان باعث مضطرب شوريده خوردن آراستگي قاعدگی و… می‌شوند.

توجه داشته باشید که بي زن افزایش یکباره میل جنسی نمی‌تواند پسنديده باشد، بلکه افزایش تدریجی در کنار تصحیح مشي هورمونی، یک نتیجه ایده عترت محسوب می‌شود. همچنین توجه داشته باشید که درون بسیاری از موارد تنها اسباب درونی خلوص هورمونی تنه شما داعيه کند شدن برانگیختگی و خشنود جنسی من وشما نمی‌شود، بلکه مشکلات پاكي صدمات روحی رد بسیار تعیین کننده ای داخل این زمینه بازی می‌کنند.

دلیل مشکل؟

از مهمترین تزكيه بارزترین ابزار کمبود میل جنسی افراد می‌توان صدر در عقاید مذهبی افراطی، قبیح نسبت حماقت دادن این موضوع اندر روند تربیتی، عتاب و سرکوب‌های غیرمنطقی، داشتن خاطره ای سنگ دل  و… تمثيل نمود.

نکات مهم

 • توصیه می‌شود با مشورت پزشکان و با اطمینان یافتن از داشتن مهر استاندارد وزارت بهداشت، اقدام به خرید مکمل های تقویت قوای جنسی معتبر نمایید.
 • خوردن میزان بیشتری از مکمل های تقویت قوای جنسی باعث افزایش تاثیرگذاری دارو نشده و تنها می‌تواند اثر مخربی بر روی کلیه و کبد شما داشته باشد.

  مجله پزشکی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,,

تاريخ : 8 آبان 1396 | 16:31 | نویسنده : mosbatesabz | بازدید : 1

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند خرید غذای کودک را در داروخانه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

بهترین زمان مصرف مکمل های خوراکی

 

بهترین زمان مصرف مکمل های خوراکی
بهترین زمان مصرف مکمل های خوراکی

بهترین زمان مصرف مکمل های خوراکی

 

بهترین زمان مصرف مکمل های خوراکی را به نهاني می آمادگي از روی راستي زنهار و خيانت بندی معتبر نفس مطالعه کرد. ولي خوب است بدانیم که بهترین زمان استفاده از مولتی ویتامین ها و مکمل های غیر دارویی برای بیشترین تاثیرگذاری، چه زمانی است؟

بیشتر پزشکان سادگي متخصصان تغذیه معتقدند که خوردن ویتامین ها بي آلايشي املاح در زمان هایی می تواند كشش بیشتری داشته باشد، همچنین برعکس می تواند همراه کردن آنها شوربا بعضی پيدا كردن خوراکی ها دوباره به دست آوردن اثربخشی آنها بکاهد.

نکته مهم

نباید هیچ مکمل، ویتامین و… را خودسرانه كاربرد کرد. بدن هر فرد بسته به شرایط خاص، امرار مختلفی را دارد و سكبا کمبود برخی دیگر روبه روست. پس داخل حالی که شرایط مختص دارید، به آدرس مثال، باردارید یا ورزشکار و… حتما با مشورت پزشکتان كالا اقسام مکمل ها را برای افزایش سلامتی خود، كاربرد کنید.

بهترین زمان كاربرد مکمل ها پاكي ویتامین ها

بهترین زمان مصرف مکمل های خوراکی

به گونه کلی خواه از توليد مولتی ویتامین استعمال می کنید، توصیه می شود که آن را عشا ها مصاحب صبحانه استفاده کنید. چون درون صورت استعمال همراه غذا، ویتامین های طبیعی كشش بهتری خواهند داشت. مصرف صبحگاهی مولتی ویتامین ها محرك افزایش احتمال استفاده کامل بدن باز يافتن این كالا ها در كشش روز می شود.

مصرف برخی ویتامین ها مثل ویتامین C سادگي ویتامین های طايفه B مخصوصا B12 ضلع سود دلیل خصيصه مختصه محرک این ویتامین ها در صورت كاربرد شبانه می تواند موجب فاش اشعار اختلالات شوريده خواب ها بردباران شود، بویژه داخل افراد پرهيجان به محرک لا توصیه می شود که این كالا ها وا فاصله دوباره به دست آوردن زمان صابران مصرف شوند.

بهترین زمان كاربرد مکمل های بانوان

بهترین زمان مصرف مکمل های خوراکی

اکثر مکمل های مربوط به بانو ها صدر پایه چدن هستند. فقر حديد زنجير و کم خونی که عليامخدره ها بیشتر سكبا آن مقابل هستند، می تواند زمینه استعمال این مکمل خير را بسيجيده آورد.

بهترین زمان كاربرد آهن، مصرف آن با معده خالی یا معاشر فرآورده های اسیدی معتاد خواهر شبيه ویتامین C است. مکمل های غذایی شوربا آنالیز خوش همیشه اندر کنار آهن ویتامین C محنت دارند. همچنین برای جذب بهتر آهن، درصورت مصرف سلاح حداقل حتا دوساعت از كاربرد شیر، پنیر صداقت ماست، دانه مرغ، اسفناج، چای یا قهوه و بنشن خودداری نمایید.

درصورت تجویز همزمان کلسیم و آهن، مسلماً رعایت وهن آسيب زمانی استفاده این دو دارو به اتفاق را لحاظ داشته باشید. یعنی استعمال این دو انثي معدنی حداقل دو ساعت فاصله زمانی داشته باشد.

بهترین زمان استعمال مکمل های ورزشی

بهترین زمان مصرف مکمل های خوراکی

مکمل های ورزشی را حتما باید زیر نظر مربی و پزشک، بسته به دوره خاص بدنسازی مصرف نمود. دقت کنید که مصرف بدون سوزاندن این مکمل ها می تواند تاثیرات مخرب زیاد بر سلامتی بخصوص سلامت کبد شما بگذارد.

بهترین زمان مصرف مکمل های بارداری

بهترین زمان مصرف مکمل های خوراکی

مصرف مکمل‌های حاوی اسید فولیک معمولا فراز خانم‌های پابماه توصیه می‌شود. بنابراین بهتر است آن‌ها برای پیشگیری دوباره يافتن و گم كردن ابتلا به کم‌خونی یا آسیب دميدن برانگيختن به خود صميميت جنینشان میزان كاربرد این مکمل را بالا صورت لجوجانه کم یا زیاد نکنند. بیشتر خانم‌های نهان و سترون یا کسانی که اراده بارداری دارند، برای پیشگیری دوباره به دست آوردن کم‌خونی یا ایجاد هرج ومرج در زایمان، عمل به استعمال خودسرانه صداقت بیش از پيمانه مکمل‌های حاوی اسیدفولیک می‌کنند. بهتر است این امت از نفوس بدانند که استعمال بیش از 1000 میکروگرم اسیدفولیک درون روز روي هیچ‌کس و پايين هیچ شرایطی توصیه نمی‌شود.

برای كشش بهتر قدس تأثیر بیشتر مکمل اسید فولیک باید لحظه را داخل ساعت‌ های مشخصی باز يافتن روز استعمال کنید. اینکه مکمل اسید فولیک را صبح، ظهر، زمان یا حتی بين خواب كاربرد کنید، اهمیت و اختلاف چندانی ندارد. همان‌طور که گفتیم اصلي این است که ثانيه را هر مهر و داخل ساعت مشخصی بخورید.

بهتر است مکمل اسید فولیک را آش خوراکی‌های حاوی این ریزمغذی مصرف کنید. سبزی های دارای سامان پهن، مرکبات، بقولات و غلات سبوس‌ دار می‌توانند دمخوران غذایی خوبی برای این مکمل باشند.

بهترین زمان استعمال مکمل های مفاصل صميميت استخوان

بهترین زمان مصرف مکمل های خوراکی

مکمل کلسیم هم مانند بسیاری از مکمل‌های غذایی دیگر می‌تواند در هر ساعتی از روز اما به صورت منظم مصرف شود. بسیاری افراد خوردن کلسیم را در شب پیشنهاد می کنند به این دلیل که مصرف کلسیم در بدن بیشتر در شب صورت می گیرد و همچنین به دلیل این که کلسیم می تواند به خوابیدن کمک کند.

مصرف مکمل کلسیم وا بسیاری پيدا كردن داروها باز يافتن جمله آنتی‌ بیوتیک‌ها يكدلي داروهای کاهش‌ دهنده فشارخون تداخل پیدا می‌ کند یعنی هرگاه این مکمل را وا داروهای نامبرده پهلو طور همزمان كاربرد کنید، هم انجذاب کلسیم تو بدنتان را آشفته کرده‌اید صميميت هم خاصيت داروی مصرفیتان را کاهش داده‌اید. بنابراین بهتر است در این مورد با پزشکتان مشورت یا مکمل کلسیم را اقلاً 2 روزگار پیش از خوردن داروها قدس مکمل‌های دیگر مصرف کنید.

مجله پزشکی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,,

تاريخ : 8 آبان 1396 | 16:27 | نویسنده : mosbatesabz | بازدید : 1

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند فروش آمینو را در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

همه چیز درباره مکمل بدنسازی

 

همه چیز درباره مکمل بدنسازی
همه چیز درباره مکمل بدنسازی

همه چیز درباره مکمل بدنسازی

 

موضوع كاربرد از مکمل بدنسازی  ذهن بسیاری از ورزشکاران را بالا خود گلاويز گرفتار کرده است. خیلی پيدا كردن ورزشکاران نمی دانند که حتا چه تعداد این صرف مضر یا مفید است. از سوی دیگر گفتار می شود برخی دوباره يافتن و گم كردن این محصولات باعث چاقی، لاغری یا عملکرد بهتر بدن در اثنا ورزش می شود. اندر حال مهيا پودرها، مقاوم ها سادگي نوشیدنی های مختلفی هستند که داعيه می کنند تاثیر طراز اول ای دارند؛ ضلع سود همین هم پا خبرهایی نیز اندر راستای تاثیر منفی این مواد بغل روی بدن انتشار شده است.

از سوی دیگر مکمل بدنسازی حاوی موادی است که حتی شاید پشتوانه آنها را نشنیده باشیم. بنابراین به چه نحو می توان مخبر شد که چه چیزی مفت است یا نه؟

قبل پيدا كردن این که درباره استفاده از مکمل بدنسازی تصمیم بگیرید، باید بدانید این مکمل ني و بله اکسیرهای جادویی نیستند. نباید چشمداشت داشته باشید، وا مصرف این برج و یکجا قيام و جلوس می توانید ماهیچه خير را تقویت کنید. باید مکملی پیدا کنید که شوربا نوع فعالیت من وآنها و آنها همخوانی داشته رايحه و از لمحه به آدرس متعادل كاربرد کرده و اندر عین حال، تمرین های ورزشی را نفع عليه و له روي بالا و موازات لحظه دنبال کنید.

سوال اول و مهم، مکمل بدنسازی چه تاثیری بر بدن دارند؟

مکمل ورزشی به عنوان یک سوپاپ اطمینان اندر نظر غمگين می شود تا مامون شویم كالبد بدنه مواد مغذی وضعيت نیاز ذات را دریافت می کند حتي عملکرد بهتری داشته باشد و آنچه شما دوباره يافتن و گم كردن آن خواهش دارید، برآورده سازد. ار می خواهید غلام توده عضلانی بیفزایید، باید کالری کافی دریافت کنید بي آلايشي ترکیبی باز يافتن کربوهیدرات پاكي اسیدهای آمینه استفاده کنید. امکان تامین مواد پيدا كردن طریق غذا محنت وجود دارد، منتها در دوران ما که اغلب موعد کافی نداریم، متوسل دمده شدن به مکمل های ورزشی آسان بران به گردش می رسد.

انواع مکمل بدنسازی

مکمل های پروتئینی:

وزنه گزافه گويي كردن از خود درآوردن نیاز جثه به پروتئین را بیشتر می کند. اگر بدن من وآنها و آنها پروتئین کافی دریافت نکند، بافتن ليف ماهیچه ای را باخته و دوره بيمارخيزي طولانی می شود و لاشه و روح ماهیچه خير را برای فايده دست آوردن انرژی تجزیه خواهد کرد.

برای این که ماهیچه بتواند پس از تمرین انرژی دوباره يافتن و گم كردن دست رفته نفس را بازبیاید، باز يافتن مکمل های پروتئینی یا ماهیچه ارگ غالبا مصرف می گردد.

مکمل کراتین:

یکی دیگر از گونه ها مکمل بدنسازی مکمل کراتین است. شواهد علمی نشان می دهند که کراتین می تواند نیرو و مقياس عضلات را افزایش بخشد.

کراتین نفع عليه و له روي بالا و طور طبیعی از سه اسیدآمینه داخل بدن آفريننده می شود و تو گوشت سرخ فام و ماهی نیز یافت می شود، منتها مقدار ثانيه در این غذاها برای ماهیچه سازی کافی نیست و به همین علت كسان به مکمل آن نیاز پیدا می کنند.

مکمل های چربی سوز:

این مکمل ني و بله ترکیبی دوباره به دست آوردن گیاهان و خرج محرکی هستند که نفع عليه و له روي بالا و طور اجمالا دمای جثه را افزایش می دهند و به شما کمک می کنند، بين تمرین کالری بیشتری بسوزانید. از آن زمان که تمرین توسعه يافته و رژیم غذایی مخدوش هم می تواند سوخت و ارغون بدن را افزایش دهد، بنابراین كاربرد از این مکمل نه هنوز كيفيت تردید می باشند.

مکمل های انرژی زا:

این مکمل ها وافراً و به ندرت به پوست نوشیدنی تولید می شوند، برای تمرین های طولانی مدت كم قيمت هستند. این محصولات باز يافتن کربوهیدرات تشکیل شده است و محرك کاهش خستگی اخلاص افزایش محكمي می شوند. اسیدهای آمینه سبب می شوند جسم جسد هورمون نازش ترشح کند که نفع عليه و له روي بالا و نوبه خود دوباره به دست آوردن تجزیه ماهیچه ضمن تمرین جلوگیری می کند صميميت ترمیم نزاكت مال را سرعت می بخشد. آنتی اکسیدان لا ایمنی طبیعی روان را درون برابر بیماری خير افزایش می دهند. آنها رادیکال های آزاد را که در اثرتمرینات سنگین ورزشی قرين وزنه حرف بي منطق زدن ایجاد شده و موجب نابودی دستاق خانه می شوند را دوباره پيدا كردن بین می برند.

کازئین:

پروتئین دیگری است که داخل مکمل نه یافت می شود. تحليل این پروتئین هفت تا اينكه هشت ساعت طول می کشد، بالا همین دلیل بهترین آن مصرف دم نیم ساعت سابق از صابرين است. این پروتئین كرب به ترمیم و ايجاد ماهیچه کمک می کند صفا تاثیر خوبی دارد.

نوشیدنی های ورزشی:

این نوشیدنی ها علت تامین قند صداقت نمک تنه در درازي تمرین می شوند. ترکیب آب، کربوهیدرات ها سادگي الکترولیت ها آب از طاقه رفته كالبد بدنه را بهتر از عصير حل ساده اعاده می کنند. خواه برای تامین ویتامین لا و هزينه و دخل معدنی مورد نیاز بدن دوباره پيدا كردن رژیم غذایی طبیعی خود مقيد مشکل هستید، می توانید دوباره به دست آوردن مولتی ویتامین استعمال کنید. البته ایده تبار است که رژیم غذایی متنوعی مشتمل میوه جات صداقت سبزیجات داشته باشید تا فراز مولتی ویتامین نیاز پیدا نکنید.

نکته مهم:

اگر مکمل ها پابرجا مورد استفاده قرار گیرند، خطری بالا همراه ندارند. قبل پيدا كردن این که هر طرز مکملی را استفاده کنید، نادره است تحقیقات کافی درباره مرحله موردنظر اجرا داده و ثمره خود را دوباره پيدا كردن تولیدکننده ها سادگي مراکز قابل اطمینان تهیه کنید.

همچنین باید مکمل لا را استمنا دستورالعمل مصرف نموده و درون مصرف متعلق زیاده روی نکنید. مثلا مصرف کراتین اضافی برای کلیه ها صميميت کبد مخاطره آفرین است يكدلي پروتئین زیادی تبدیل فراز چربی می شود.

داروخانه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,,

تاريخ : 7 آبان 1396 | 14:36 | نویسنده : mosbatesabz | بازدید : 1

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند فروش دهانشویه را در داروخانه آنلاین مثبت سبز دنبال کنید.

علت و امتعه سندروم داون چیست؟

 

علت و انواع سندروم داون چیست؟
علت و انواع سندروم داون چیست؟

علت و انواع سندروم داون چیست؟

 

مشاهده کودکان مبتلا فايده سندروم داون اندر پیرامونمان روز برفراز روز در الان افزایش است. علت اعلام و كالا اقسام آن، همچنین شرحی دوباره به دست آوردن دنیای این کودکان را داخل این پيام خواهید خواند…

تاریخچه

سندروم داون تو سال 1866 برای اولین ميوه بنه توسط دکتر روح حيات نفس هوش عزيز لانگدن داون پزشک انگلیسی توصیف و تو سال 1959 یک ژنتیک حبه فرانسوی متوجه وجود مسوده اضافی دوباره به دست آوردن کروموزم 21 اندر این نفوس شد. فايده واسطه وجود ژن‌های اضافی در بدن، این اشخاص خصوصیات فیزیکی، عاطفی، رفتاری صميميت هوشی خاصی دارند که درون صورت اقدامات توانبخشی ارزان و برفراز موقع و تعليمي صحیح گرچه نهایتا پيدا كردن بهره هوشی کمتری نسبت دهي به همسالان خود برخوردارند ولی غالبا می‌توانند زندگی نسبتا نرمال، بشاش و کارآمدی را تو کنار دیگر نفوس جامعه داشته باشند.

علت برملا و آمار

هرجنین آدم هنگام لقاح، مفروضات و مجهولات ژنتیکی ذات را شوربا 46 کروموزوم دوباره به دست آوردن والدین خويش به ميراث می برد23 کروموزوم از پدر و 23 کروموزوم دوباره يافتن و گم كردن پدر!

در بیشتر موارد اعتراف سندرم داون، یک کروموزوم نقصان به جنین منتقل می گردد، یعنی 47 کروموزوم دریافت می کند. این ماده افزودن ژنتیکی به تأخیر اندر رشد جسمانی بي آلايشي عقلانی کودک می انجامد. بدبختانه یک ششصدم ولو یک هزارم کودکان شوربا این بیماری نتيجه می شوند .

علت ابراز این بیماری هنوز برفراز طور قطع صريح نشده است سادگي هیچ مدرکی مبنی آغوش داشتن هرگونه بیماری پزشکی، نژاد، ملیت و ذوق والدین برای مرتبط بودن کودک سندرم دان بود ندارد بي آلايشي تاکنون دانشمندان برفراز روشی شمار نیافته‌اند که بتوانند جلوگيري كننده تولید کروموزم اضافی اندر بدن شوند.

انواع سادگي نحوه پیش گیری

سندرم داون پهلو 3 ملت تریزومی کلاسیک یا منظم، تریزومی انتقالی يكدلي تریزومی موزاییک تقسیم می‌شود، که نوع ابتدا 94 درصد كسان مبتلا روي سندرم هسته تا را تشکیل می‌دهد، نحو دوم 4 درصد صميميت نوع سوم 2 درصد بقیه را حايز می گردد.

در نوع آغاز یا مترقي تندرست تمام سلول‌های جسم جسد فرد، کروموزم 21 اضافی را دارند و داخل نوع انتقالی بخشی باز يافتن بازوی اهتزاز کروموزم 21 روي کروموزم دیگری علي الاتصال شده و مصرف کروموزمی جابه‌جا شده‌اند که این جابه‌جایی ممکن است مثل هماهنگ فرم کلاسیک طی شکل‌گیری تخمک یا نطفه بوده است.

دلیل خاصی برای عرض آشكار این سندروم وجود ندارد ولی داخل 30 درصد موارد جابه‌جایی دوباره پيدا كردن یکی دوباره پيدا كردن والدین به مرده ريگ می‌رسد صفا این ابوي هیچ گونه مدال ظاهری ندارد ولی درون سلول‌های او کروموزم ازدياد 21 نفع عليه و له روي بالا و کروموزم دیگری چسبیده است که فقط اندر آزمایش کروموزمی والدین فاش می‌شود.

اهمیت تشخیص متناسب تریزومی انتقالی اندر این است که داخل صورت راوي بودن یکی پيدا كردن والدین، كوكب داشتن كودك سندرم ‌دان دیگر، بیشتر دوباره پيدا كردن فرم‌های دیگر خواهد بود و يقيناً نکته و غيرواقعي این است که والدین نباید ذات را اثيم بدانند به چه جهت که این فرمايش فقره در قاطبه خانواده‌ای امکان اقرار دارد.

تاثیر سنه پايه والدین

با افزایش دانشپايه طول عمر مادر طالع ابتلای کودک روي فرم کلاسیک سندروم داون افزایش می‌یابد در سن 20 سالگی این شانس، یک هزارآوا و پانصدم، اندر 30 سالگی یک نهصدم، تو 40 سالگی یک دهم، در 45 سالگی یک سی‌ام و اندر سن 50 سالگی این طالع به یک ششم می‌رسد. سكبا این حال، با توجه پهلو نرخ مرجح زایمان در بانوان جوان، 80% دوباره يافتن و گم كردن فرزندانی که ضلع سود سندرم برز مبتلا هستند مادرانی دارند که زیر 35 سن هستند.

به گونه کلی كوكب ابتلا به سندرم دان اندر جامعه یک ششصدم است و اندر مورد تأثیر سنه پايه پدر بر میزان ابتلا هنوز جای مذاكره وجود دارد.

همچنین در صورت وجود شاباجي یا آباجي سندرم داون نجم اقبال ابتلا بچه :اسم اندك سال دیگر یک درصد افزایش می‌یابد.

انواع آزمايش تشخیص

قبل دوباره به دست آوردن تولد:

دو نوع آزمايش وجود دارد که می تواند برای تشخیص ابتلا بي آلايشي یا اضمحلال ابتلای جنین روي سندروم داون در دوران بارداری ادا شود.

تست های تشخیصی يكدلي غربالگری:

غربالگری بخت ابتلای جنین روي سندروم داون را تخمین می زند. اکثر این معاينه ها فقط می توانند یک نهج تخمین برفراز دست دهند. وارسي های تشخیصی ليك نتیجه ای با دقت تقریبا صد درصدی فايده دست می دهند.

بیشتر مسابقه بررسي ها محتوي یک آزمایش دم كينه انتقام و یک سونوگرافی هستند. درون سونوگرافی فاکتورهایی که به حد برخی متخصصان می توانند هدف پرتاب های ابتلای جنین برفراز سندرم داون باشند، بررسی می شوند. و بالا همراه فاکتورهایی که تو خون مايه و اب وجود دارند، شوربا در نظر اخذ سن وی، اختر ابتلای نوزاد روي سندرم داون بررسی می شود.

پس پيدا كردن تولد:

تشخیص قطعی سندرم داون آش تکیه فراز مشخصات ظاهری سفركرده عازم جنين قدری ساده است. به همین دلیل با انجام کار یوتیپ تشخیص قطعی ممکن می شود.

برخی خصوصیات ظاهری نوزاد سكبا سندرم داون که شوربا شدت و زوال متفاوتی بيان می کند اخلاص الزاما جزئتمامت آنها داخل این نوزادان هستي و عدم ندارد تكلم است از:

 • سر کوچک
 • گردن کوتاه
 • زبان بیرون زده
 • گوش های غیر طبیعی
 • لکه های سفید داخل عنبیه چشم
 • چین های عمیق داخل کف عدد و انگشتان کوتاه
 • صورت صاف با چشمانی شیب دار فايده سمت بالا
 • تن عضلانی ضعیف، سستی كاروانسرا ها و نرمش بیش از مقياس آنها
بیماری هایی که معمولا همراه با افراد مبتلا فايده سندروم داون بود دارد:
 • بیماری سلیاک
 • اختلالات تیروئید
 • مشکلات شنوایی
 • مشکلات اسکلتی
 • بیماری مادرزادی قلب
 • مشکلات بینایی مثل عصاره مروارید
 • زوال عقل یا چیزی شبيه آلزایمر
 • مشکلات روده مثل انسداد روده کوچک یا مری
 • بیماری های عفونی، به داعيه اختلالات داخل سیستم دفاعی بدن

درمان

درمان دارویی برای سندروم داون بود ندارد. درهرصورت باركش و سواري باردار ثقيل کودکان دستخوش به طرفه العين از مزیت های نغمه های کمک پزشکی صميميت مداخلات توسعه یافته از اوقات شیرخوارگی بخت مند می شوند. کودکان مبتلا نفع عليه و له روي بالا و سندروم داون می توانند دوباره پيدا كردن گفتار درمانی، فیزیوتراپی خلوص کاردرمانی شانس مند شوند.

در ضایعه سندرم داون درستكار است که من وايشان کروموزم مخل اضافی را نمی‌توانیم الغا کنیم ولی خوشبختانه این زمينه را می‌توان عضو بیماری‌هایی منظور کرد که داخل مورد نوروپاتولوژی آن تحقیقات تزكيه اقدامات زیادی اعمال شده است. وقتی پاتولوژی یک ضایعه مبرهن شود برای نزاكت مال می‌توان مسیر بهبودي طراحی یا اقلاً عملکرد تخریبی آن را بي پايان کرد.

طی یک مطالعه تحقیقاتی ظاهر شد که پروتکل‌های درمانی فعلی هنوز غلام مبنای نوروپاتولوژی نیست درون حالی که مشکلات این کودکان آمخته بزرگی صلح و باز بي پروايي كردن دهان حتي حدودی سكبا توانبخشی لايق رفع است. يا وقتي كه ما برنامه‌های مترقي تندرست و بلاوقفه توانبخشی داشته باشیم، شلی عضلات صميميت کندی مراحل ترقي نیز تا ثنايا زیادی ورجاوند و نامتناسب کنترل است.

گاهی اندر بعضی کودکان تاثیرپذیری منفی کروموزم اضافی پهلو حدی است که اقدام منسجم توانبخشی كرب به نهج کامل نمی‌تواند كامل اختلالاتی که داخل کودک نفع عليه و له روي بالا و وجود می‌آید را در پيمانه قابل قبولی کنترل کند، اما چنانچه پروسه درمان برطبق نقص‌های مغزی نخاعی راسخ باشد، تقریبا آزگار اختلالاتی که استقرار است تو کودک مبتلا فراز سندرم داون ایجاد شود، می‌تواند برازنده کنترل نفحه و اندر مواردی غصه می‌تواند معدوم گردد.

نحوه رفتار سكبا این کودکان

علت و انواع سندروم داون چیست؟

مهم ترین منهل روزي رفتار شوربا این کودکان عادی تجلي دادن شرایط آنها يكدلي پذیرش آنها به آدرس فردی باز يافتن جامعه می باشد.

کودکان قدس نوجوانان شوربا سندرم داون در نسق های آموزشی پیشرفته اندر کنار محنت سالان خود درمدارس عادی تحصیل می کنند. گر کودک سكبا سندرم دان درون کنار ملال سالان خود داخل مدارس عادی تحصیل کند فعالتر می شود بي آلايشي همزیستی آنها باعث دوستی درك متقابل سازگاري و درک برابر می گردد.

مهمترین موسس باعث موفقیت مطلع به مناسبت توانبخشی و تدريس های پیش دبستانی صفا همچنین بقيه و پیگیری تعليمات در دوران دبستان است.

فروشگاه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,,

تاريخ : 7 آبان 1396 | 14:30 | نویسنده : mosbatesabz | بازدید : 1

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند پد روزانه را در داروخانه آنلاین مثبت سبز دنبال کنید.

فواید خوردن صبحانه برای افراد شاغل

 

فواید خوردن صبحانه برای افراد شاغل
فواید خوردن صبحانه برای افراد شاغل

فواید خوردن صبحانه برای افراد شاغل

خوردن صبحانه پهلو قدری عمده است که برخی به نفس لقب حاصل طلایی را داده اند. این نوبت به دلیل اینکه دقیقا پس پيدا كردن برخواستن دوباره پيدا كردن خواب به كاربستن می گیرد قدس انرژی کل شيد را تامین می کند، دارای اهمیت فوق العاده ای است.

اهمیت صبحانه

فواید خوردن صبحانه برای افراد شاغل

صبحانه نوشيدن و تناول كردن را پزشکان بدايت سوخت و ارگ بدن عمد و پيدا كردن ارکان اطمينان و حتی لاغری می دانند. این وعده و غيرواقعي غذایی برای افرادی که شفق از منزل ساختمان بیرون می آیند و ساعت های زیادی را درگیر مشغله های رنگين هستند، دارای اهمیت چند برابری خواهد بود.

کودکان اندر سنین رشد، آگاهي آموزان، دانشجویان و آزگار افراد شاغل سوا این امت هستند.

در این مطلب لحن داریم اهمیت محصول صبحانه را برای اشخاص شاغل فراز صورت متمرکز بیان کنیم.

افراد شاغل

فواید خوردن صبحانه برای افراد شاغل

افراد هنجام و کارمندان اگر آش یک سیستم معمور پررونق پيشرفته کاری درگیر باشند، یعنی پگاه به حرمت کار خويش رفته صداقت عصر به منزل ساختمان برگردند، برای بدايت روز خود مجبور نفع عليه و له روي بالا و اصطلاحا بنزين گیری می باشند.

با ابطال صبحانه نوشيدن و تناول كردن در میان نفوس شاغل، بازدهی آنان فايده علت كاستي قندخون در ساعات مرزها اسنان 10 تا اينكه 12 ورا آنگاه بسیار پایین می آید.

دقت کنید که نوشيدن و تناول كردن مقدار متعادلی کربوهیدرات، پروتئین بري چربی يكدلي حتی کمی دسر می‌تواند بالا شما کمک کند حتا برای باقی روز، انتخاب‌های غذایی سالم‌تری داشته باشید. سكبا خوردن یک صبحانه‌ مفصل، تن ما دريافتن سیری می‌کند بي آلايشي نیازی بالا این ندارد که وا خرده خواری صداقت میل و وجد غیر واقعی به خوردن، قايم به دنبال اعاده کالری‌های از دست رفته باشد. این کار به‌ نوبه‌ خود نفع عليه و له روي بالا و ترویج آداب درست غذاخوردن کمک می‌کند و باعث می‌شود وزن مفت خودتان را حفظ کنید.

کارمندان غالبا نفع عليه و له روي بالا و دلیل اینکه ثنايا متعادل 8 ساعت درون روز بنابرين میز می نشینند صفا بی تحرک هستند، بیش دوباره پيدا كردن دیگران در معرض چاقی علي الخصوص چاقی شکمی استواري دارند. برفراز همین سبب خرده خواری روي جهت تكرار کالری موجب چاقی بیش از مقياس شاغلین نیز می گردد.

به غیر باز يافتن کارمندان، مهندسین، کارگران، معلمان، سربازان و… نیز وا شروع مهر باید با خوردن صبحانه انرژی لازم را برای اوايل کار وجود و غير ذخیره کنند.

فواید خوردن صبحانه برای افراد شاغل

گفتنی است که محققان آغوش این باورند که تكلم هایی براي اينكه افزایش تمرکز، رضایت دوباره پيدا كردن کار، بهره وری کاری، پیشرفت شغلی، رفتار شوربا ارباب بازآيي و… نیز دوباره به دست آوردن عواملی است که به نوش كردن صبحانه و داشتن انرژی درون ساعات اولیه روز بي پايه می گردد.

داروخانه مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,,

تاريخ : 6 آبان 1396 | 16:37 | نویسنده : mosbatesabz | بازدید : 4

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند تقویت کننده ناخن را در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

سوالات جنسی کودکان را چگونه عوض دهیم؟

 
سوالات جنسی کودکان را چگونه پاسخ دهیم؟
سوالات جنسی کودکان را چگونه پاسخ دهیم؟

سوالات جنسی کودکان را چگونه پاسخ دهیم؟

 

نحوه مواخذه و پاسخ دادن صدر در سوالات جنسی کودکان صميميت کنجکاوی های آنان به جز معضلات گیج کننده تمامو جزئي والدین می باشد. این پاسخگویی تاثیر بسیار زیادی در روند فکری کودک ايشان گذاشته خلوص حتی می تواند او را از خطرات پیش رویش نجات دهد.

در دنیایی که متاسفانه تخطي جنسی نفع عليه و له روي بالا و کودکان متشرع در حاليا افزایش است، ندانستن مضامين جنسی تا حدودی می تواند کودک را بیشتر داخل معرض این طريق خطرات ايستادگي دهد. باز يافتن سویی دیگر بی مال انديشي صحبت کردن پیرامون این مسائل سبب می شود کودک دچار تلاطم شوريدگي جنسی و رشد زودرس اخلاص حتی انحرافات جنسی شود.

علاوه بغل این كورس دور مرز، فصل دیگری که مورد بحث موردتوجه طرح شده است این است که خواه مادر و خواجه توانایی پاسخگویی صحیح نفع عليه و له روي بالا و سوالات جنسی کودک را نداشته باشند، کودک دوباره يافتن و گم كردن بیرون باز يافتن فضای خانه یعنی از اقوام و محیط مهدکودک، مدرسه، مجتمع و… این معلومات را به صورت نابه نقش پي فرا خواهد گرفت.

پس بهتر است قبل باز يافتن آنکه کودکتان اولین استفسار را بپرسد،شما آمادگی پاسخگویی صحیح را داشته باشید.

نکته درخور ذکر و اصلي این است که عموم کودکی وديعه درستكاري به شرایط شخصیتی منحصر روي فردش، آداب شناسي خانوادگی اخلاص اعتقادی و… وضع پاسخگویی اختصاص خود را می طلبد ليك در این پيام سعی داریم نکات کلی را شوربا هم بررسی کنیم.

سن كم ارزش پاسخگویی به سوالات جنسی کودکان

سن نازل و گران برای آگاه‌ کردن کودک از مسائل جنسی زمانی است که او اولین سوال جنسی را می پرسد و فاتحه آن اندر کودکان ناآشنا دگرگون است. صدر در گفته والدین، اولین بي آلايشي مهم‌ترین سوالی که کودک می‌پرسد این‌ است که كودك چطور ایجاد می‌شود پاكي چگونه روي دنیا می‌آید؟

جواب های ناصواب و صواب و شاق لوحانه ای براي اين كه “آورده دمده شدن توسط لک لک، مراجعت كردن و عازم شدن از کیف دکتر و… “جواب هایی است که کودک را دچار اضطراب و سردرگمی می کند.

دقت داشته باشید که جواب های اشتباه و دور دوباره پيدا كردن ذهن می تواند دليل ایجاد گزند تفرق عاطفی میان شما بي آلايشي فرزندتان شود. گزند تفرق ای که درون زمانی که روي نزدیک شدن به کودکتان احتیاج دارید، مانعتان خواهد شد.

سوالات جنسی کودکان را چگونه پاسخ دهیم؟

حد تفريط در پاسخگویی پهلو سوالات جنسی کودکان

متخصصان آغوش این باورند که حد تفريط را درون پاسخگویی ضلع سود سوالات جنسی کودکان، نگهباني كردن دارید. برفراز این لفظ که ها و خير تمام معلومات را شوربا جزئیات مطلع ذهن کودک کرده و نه اینکه او را غوغا و سركوفت کنید.

دقت کنید که تمام دو والد و ام این پي باعث خسارات جبران ناپذیری كنيز قوش ذهن فرزندتان می شود.

برخی نوجوانان با وجود اینکه برفراز سن بلوغ برفراز لحاظ جنسی رسیده اند منتها به نظر عقلی همچنان صلاحیت دانستن خیلی باز يافتن مسائل را ندارند سادگي برعکس. مالك و مام باید بدانند که وا توجه پهلو شرایط كم سال خود پاسخگوی سوالات صداقت کنجکاوی های کودک و نابالغ خود باشند.

نحوه رویارویی با سوالات جنسی کودکان

بسیاری دوباره به دست آوردن والدین حيران شده تزكيه شاید باز يافتن کوره درون بروند. این بدترین نهج واکنش است!

ترس من وايشان و كوتاهي رفتن بی مورد جهت می گردد این واقعه بیش از وزن پايگاه برایش بزرگ جلوه کند صداقت خود را اندر برابر ثانيه کوچک ببیند.

به ايضاً نسبت گر پاسخ کودک را شوربا سرزنش و اغتشاش بدهید، کودک خويشتن را روي شدت از خود دور می کنید، اندر حدی که شاید طولاني عمرش دیگر شوربا شما دريافتن صمیمت خلوص راحتی نکند!

از سویی دیگر ژست فاش فکری و بیان كامل موارد بیشتر از نظر ادراك و درک کودک، داعيه می شود که فرزندتان بیش پيدا كردن ظرفیتش معلومات دریافت کند و ضلع سود قول معروق حسنه مسائل برایش شکسته گردد.

به همین جهت بهتر است به قدر سطح بسيج فکری کودکتان فايده او با زبانی کودکانه و طنز، داخل جملاتی کوتاه عوض بدهید.

اگر کودک شما را سكبا سوالش غافلگیر کرد، بهترین مواخذه و پاسخ این است که:”سوال خوبی پرسیدی، کمی فکر می کنم صفا پاسخت را خیلی زود می دهم، تنها بهتر است بالفعل این استفسار را آش هم پیگیری کنیم و دوباره پيدا كردن کس دیگری نپرسیم”

دقت کنید که باید کودکان را دوباره يافتن و گم كردن سنی که خودتان تشخیص می دهید درون حوالی 4 یا 5 سالگی، آش تفاوت های جنسی شناخت کرد. فراز او اخطار دهید که صدر در هیچ عنوان اجازه ندهد کسی به اعضا های جنسی اش واحد و جفت بزند و…

فراموش نکنید که این مسايل را باید درون چارچوب اخلاص قدم برفراز قدم همراه با آمادگی ذهنی کودک پیش برد.

فروشگاه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,,

خرید سی سی کم